By Wijnhuis Den Boer Since 1885

Webshop

Baron de Poce AC Touraine Sauvignon

€10,95

Fruitig en elegant met een toets van citrus en kruisbessen. Heerlijk als aperitief, maar ook bij gegrilde vis of een pittig Oosters gerecht.

Op vooraad

Op vooraad

Beschrijving

Proefnotities:
Prachtig bleekgeel van kleur met een aroma van citrusvruchten. Fruitig en elegant met een toets van kruisbessen en minerale tonen.

Serveersuggesties:
Heerlijk als aperitief, ook lekker bij diverse visgerechten, schelp- en schaaldieren en zachte kaas
10-12° C.

Wijnmaker:

Wijnhuis:
Maison Pierre Chainier is een familie bedrijf en sinds de 60er jaren gevestigd in Amboise aan de Loire. De roots van vader Chainier liggen in de Bordeaux regio, terwijl die van moeders kant in de Cognac regio liggen. Men heeft de beschikking over 180 ha. wijngaarden met een aantal eigen Cháteaux en Domaines. Daarnaast heeft men langdurige relaties met telers waar men geselecteerde druiven koopt.

Wijngaard:

Oppervlakte: 0 ha, Bodemsamenstelling: klei en kiezelachtige bodem

Streek:
Touraine is een wijngebied, rond de stad Tours, in het hart van de Loire regio. Het gebied staat bekend om de rijke historie, talrijke kastelen en natuurlijk wijn.
Bijzonderheden / Opmerkingen:

FAQ